O nas

2send.pl jest serwisem brokerskim - pośrednikiem najlepszych firm kurierskich świadczących usługi transportowe w krajowym i międzynarodowym obrocie towarowym. Integracja z sieciami logistycznymi największych firm kurierskich oraz wieloletnie doświadczenie w branży logistycznej daje naszym klientom gwarancje świadczenia najwyższej jakości usług.  

 

Naszym klientom wraz z gwarancja jakości dajemy możliwość porównania i wyboru najlepszych ofert naszych partnerów biznesowych. Poszukując optymalnych rozwiązań możesz w łatwy sposób porównać usługi UPS, DPD, GLS, K-EX, DOMA  przechodząc następnie do procesu realizacji zamówienia.  

 

2send.pl to:

- Najlepsze ceny na rynku

- Pełen monitoring przesyłek

- Ubezpieczenie wliczone w cenę przesyłki

- Codzienny odbiór przesyłek przez kurierów

- Serwis "od drzwi do drzwi"

- Możliwość składania zamówień 24 godzny/dobę 7 dni w tygodniu

- Nowoczesny system  oraz profesjonalną obsługę zamówień

 

Zakupy w USA:

Nie musisz być osobiście w USA, żeby zrobić zakupy. 2send.pl umożliwia robienie zakupów na aukcjach i stronach internetowych w USA nawet jeśli nie mieszkasz w USA. Serwis 2send.pl ułatwia zakupy on-line nawet jeśli sprzedający wysyła towary tylko na terenie USA. Pozwala przesłać przesyłkę z USA do Polski pod wskazany adres, nie będąc osobiście w USA.

- Naszym klientom zapewniamy:

- najtańsze przysyłki morskie i lotnicze do Polski i Europy

- przepakowanie na życzenie klienta

- konsolidację paczek

- zabezpieczanie delikatnych towarów przed uszkodzeniem

- Szybka obsługę - możliwość korzystania ze wszystkich biur DOMA

- łatwą wysyłkę i płatność przez pay pal lub kartą kredytową

- możliwość śledzenia statusu przesyłki

 

 

Nasi Partnerzy:

UPS założony w 1907 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki jako firma dystrybucji paczek jest obecnie przedsiębiorstwem globalnym, o jednej z nasłynniejszych i najbardziej podziwianych marek na świecie. Jest największą firmą przewozową na świecie oraz liderem w świadczeniu wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych. Codziennie zarządza przepływem towarów, środków finansowych oraz informacji w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie.

GLS oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne – zarówno krajowe, jak i międzynarodowe – w Europie i na świecie. Najważniejszym rynkiem jest Europa – to tutaj Grupa GLS obejmuje swoimi usługami 37 krajów, większość za pośrednictwem własnych spółek a pozostałe poprzez sprawdzonych partnerów. GLS to przede wszystkim, rozległa sieć europejska, regularne usługi międzynarodowe oraz ujednolicone systemy IT pozwalający precyzyjnie monitorować drogę każdej z przesyłek.

DPD jest jedną z wiodących firm kurierskich w Europie – jest godnym zaufania partnerem biznesowym na rynku przesyłek krajowych i zagranicznych. Posiada bardzo sprawną sieć transportową i ponad 500 własnych oddziałów w 40 krajach. Oprócz tego oferuje indywidualne rozwiązania umożliwiające klientom szybkie dotarcie do głównych obszarów biznesowych na całym świecie. 

K-EX to ogólnopolska firma kurierska, świadcząca usługi w zakresie przewozów ekspresowych i drobnicowych w standardzie 24h. Oferuje szeroki pakiet korzyści związanych z realizacją dedykowanej usługi kurierskiej, obsługą dokumentów zwrotnych, usługę pobrania gotówki czy dostawę do określonej godziny. Posiada sieć 28 oddziałów lokalizowanych na terenie kraju.

DOMA Services specjalizuje się w dystrybucji przesyłek drobnicowych oraz świadczeniu usług spedycyjnych w międzynarodowych obrocie towarowym. Działając w ramach Grupy DOMA, zapewnia kompleksową obsługę przewożonych ładunków spedycyjnych, niezależnie od wybranej gałęzi transportu oraz kierunku geograficznego. Centrum Dystrybucji mieści się w Sękocinie Starym k. Warszawy, gdzie znajduje się baza magazynowo - transportowa firmy, Agencja Celna, oraz Miejsce Uznane Odpraw Celnych

Oferty miesiąca

Więcej informacji

E-płatności