Poradniki

Potrzebujesz odpowiedzi, masz pytania? Zawsze służymy pomocą! Poniżej znajduje się lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Przygotowanie przesyłki

Data dodania 21-05-2014

Przygotowanie przesyłki

Zanim przekażesz przesyłkę do kurierowi, sprawdź zasady pakowoania określone przez wybranego kuriera.

Dobre opakowanie może pomóc Twojej przesyłce dotrzeć na czas i w dobrym stanie. Wybierz łącze poniżej, aby uzyskać informacje pomocne przy pakowaniu, wytyczne w zakresie wagi i rozmiaru oraz sposobu mierzenia w celu określenia wagi rozmiarowej i obwodu.
Zwruć uwagę na wytyczne dotyczące przesyłek niestandardowych, dla których rodzaj i kształt opakowania ma wpływ na cenę. 

Przeczytaj artykuł >

Odbiór przesyłki

Data dodania 21-05-2014

Osoby, które po raz pierwszy dokonują zakupów w Internecie nękane są przez wiele wątpliwości. Przede wszystkim obawiają się, że wyłożą pieniądze, nieuczciwy sprzedawca ulotni się z gotówką, a one zostaną bez przesyłki i z nieco uboższym portfelem. Aby ograniczyć ich wątpliwości, które mogłyby powstrzymać ich od sfinalizowania zakupu, nadawcy przesyłek (przykładowo sklepy internetowe) często umożliwiają Klinetom skorzystanie z opcji dodatkowej, jaką jest usługa „za pobraniem”, często pojawiającym się jej synonimem jest COD (z ang. Cash on delivery).

Przeczytaj artykuł >

Jak poprawnie zapakować przesyłkę?

Data dodania 21-05-2014

Zapraszamy do zapoznania się z zaleceniami pakowania przesyłek firmy K-ex. Szczegółowe informację uzyskasz klikając poniższe łącze. 
Jak przygotować moją przesyłke do transportu?

 

 

Przeczytaj artykuł >

  • « poprzednie
  • 1
  • następne »

Oferty miesiąca

Opinie klientów

Więcej informacji

E-płatności