Firmy kurierskie Wrocław

Szukasz profesjonalnego kuriera w takim mieście jak Wrocław? Znajdziesz go korzystając z propozycji serwisu brokerskiego 2send.pl, którego partnerami są znane i cenione na rynku usług transportowych i logistycznych firmy kurierskie na co dzień specjalizujące się w realizacji zamówień zlecanych przez klientów prywatnych oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą, instytucje itd. Firmy te docierają z powierzonymi im przesyłkami w różne zakątki Polski oraz świata. Każda z nich oferuje profesjonalny monitoring paczek i listów. Śledzenie online drogi, jaką muszę pokonać, aby trafić pod wskazany adres, to dziś wielkie ułatwienie dla nadawców oraz adresatów przesyłek, dające im poczucie bezpieczeństwa i gwarancji, że otrzymają przesyłkę.

 

Serwis internetowy 2send.pl współpracuje z takimi firmami kurierskimi jak np. UPS, DPD czy K-EX. Decydując się na skorzystanie z pośrednictwa jakie oferuje ta platforma wysyłkowa można nie tylko oszczędzić czas, ale również pieniądze. Serwis umożliwia porównanie i wybór najlepszej oferty każdemu klientowi z Wrocławia i każdego innego miasta w Polsce. Po to właśnie została stworzona porównywarka paczek i innych przesyłek, która pokazuje jakie cenniki oferują konkretni przewoźnicy. Gdy już zaakceptujesz swój wybór w systemie, możesz przestać martwić się o to, czy paczka dotrze do adresata. Oddajesz ją bowiem w ręce profesjonalistów. Firmy kurierskie, które współpracują z serwisem są godnymi zaufania partnerami biznesowymi.

 

Wrocław, Warszawa, Poznań – nieważne z jakiego miejsca chcesz nadać przesyłkę. Dzięki serwisowi możesz zrobić to o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu. Najlepsze firmy kurierskie, szybka realizacja zamówienia, gwarancja bezpieczeństwa każdej transakcji, serwis „door to door” – to może zapewnić ci 2send.pl

 

DPD

W Europie cieszy się wielkim zaufaniem licznego grona klientów. Posiada bardzo rozbudową sieć transportową i pomaga nadawcom różnego rodzaju przesyłek dostarczać je pod wskazany adres na całym świecie.

 

 

K-EX

To firma świadcząca całodobowe usługi kurierskie, posiadająca na terenie Polski blisko 30 placówek w różnych miejscowościach. Specjalizuje się w przewozach ekspresowych i drobnicowych. Klientom oferuje wiele usług dodatkowych. 

 

UPS

Znana na całym świecie firma kurierska, która specjalizuje się w obsłudze klientów prywatnych oraz firmowych. Jeden z największych globalnych dystrybutorów towarów, środków finansowych i informacji, z którego usług korzystają miliony klientów.

Oferty miesiąca

Więcej informacji

E-płatności