Firmy kurierskie, tani kurier Łódź

Mieszkasz w Łodzi? Prowadzisz tu działalność gospodarczą? Korzystasz czasami z usług kurierskich? Szukasz oszczędności w tym zakresie? 2send.pl jest serwisem brokerskim, dzięki któremu tani kurier w Łodzi znajdzie się bardzo szybko. 2Send.pl będąc platformą współpracującą z różnymi firmami kurierskimi może zaoferować ci konkurencyjne stawki najbardziej liczących się na rynku przewoźników. Z platformy korzystają zarówno osoby prywatne, jak i te, które prowadzą firmy i szukają tanich rozwiązań dla przesyłek kopertowych oraz paczek. Platforma wirtualna 2send.pl, wychodząc im naprzeciw, oferuje prostą porównywarkę usług w zakresie każdej z przesyłek. Podając wagę i rozmiar każdy internauta korzystający z serwisu ma możliwość zapoznania się z różnymi stawkami i wyborem spośród nich najkorzystniejszej dla siebie opcji. Warto też wiedzieć, że firmy kurierskie dla klientów z Łodzi i innych miast oferują również wiele usług dodatkowych. Wśród nich może być np. ubezpieczenie wliczone w cenę przesyłki, dostarczenie jej w sobotę czy różne formy płatności.

 

Platforma wysyłkowa 2send.pl oferuje więc atrakcyjne cenowo rozwiązania dla tych, których interesuje tani kurier. Jej partnerami są takie firmy kurierskie jak m.in. UPS, DPD i K-EX. To renomowani kurierzy, którzy każdego dnia obsługują setki klientów na terenie Polski oraz poza jej granicami i zapracowali już na markę godną zaufania. Za pośrednictwem serwisu brokerskiego zrealizujesz zamówienie na wysyłkę dowolnej korespondencji czy paczki przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Dodatkowo swoją przesyłkę możesz monitorować online i na bieżąco wiedzieć jaki ma status. 2send.pl to zawsze gwarancja najniższych cen paczek i listów! Pamiętaj też, że wyszukując za jej pośrednictwem taniego kuriera w mieście Łódź zyskujesz też na czasie!

 

 

UPS

Największa firma w zakresie świadczenia wyspecjalizowanych usług transportowych oraz logistycznych. Każdego dnia za je pośrednictwem na całym świecie dostarczane są listy, paczki oraz inne przesyłki.

 

 

DPD

Wśród firm kurierskich w Europie jest marką wiodącą, znaną klientom prywatnym, firmowym oraz instytucjonalnym. Dysponuje ponad 500 oddziałami własnymi zlokalizowanymi w 40 krajach i ma bardzo rozbudową sieć transportową.

 

K-EX

Polska firma świadcząca usługi kurierskie przez całą dobę. W pakiecie korzyści może zaproponować obsługę dokumentów zwrotnych, dostawę do określonej godziny i inne indywidualnie dedykowane rozwiązania.  

Oferty miesiąca

Więcej informacji

E-płatności