Firmy kurierskie, tani kurier Kraków

Zamieszkujesz Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań lub inne miasto w Polsce i nie masz czasu udać się na pocztę lub do punktu, w którym działalność prowadzi firma kurierska? Chcesz szybko sprawdzić, który kurier jest tańszy w porównaniu z konkurencją i powierzyć mu swoją przesyłkę? Możesz to zrobić korzystając z platformy internetowej 2send.pl, która jest pośrednikiem takich firm kurierskich jak np. DPD, UPS czy K-EX. Dzięki niej dowiesz się jakie stawki oferują poszczególni partnerzy serwisu. Podając wagę i wymiary paczki czy innej przesyłki otrzymasz propozycje cen oferowanych przez kurierów, spośród których wybierzesz najbardziej ekonomiczne dla siebie rozwiązanie. Ceny, które oferują są różne, dlatego też warto mieć ich porównanie. Profesjonalne zestawienie przygotuje dla ciebie platformie 2send.pl, do której dostęp masz przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu paczkę czy list możesz nadać o dowolnej porze. 


Pamiętaj, że współpracujemy tylko z niezawodnymi i sprawdzonymi firmami kurierskimi, które gwarantują szybką realizację zleceń i dostarczenie przesyłki w terminie. Oddając im paczkę, poprzez monitorowanie online, możesz w każdej chwili sprawdzić jej bieżący status.  


Dzięki porównywarce 2send.pl zyskasz więc w kilka minut informację na temat tego, który kurier jest tani i będziesz mógł go zamówić online. Sam proces realizacji zlecenia jest już bardzo łatwy i zajmuje niewiele czasu. Nie musisz się również obawiać o względy bezpieczeństwa przy realizacji transakcji płatniczej. Korzystasz bowiem z bezpiecznych serwisów płatniczych. Wystarczy kilka kliknięć w komputerze, aby nadać paczkę pod dowolny adres w Polsce i na świecie. Tani kurier w mieście Kraków? Serwis 2send.pl służy pomocą zarówno klientom prywatnym, jak i firmowym.

 

 

K-EX

Ogólnopolska firma kurierska, która obsługuje na co dzień klientów prywatnych oraz tych, co prowadzą działalność gospodarczą. Za jej pośrednictwem można nadać ekspresowe i drobne przesyłki w standardzie 24 h.  

 

 

UPS

Przedsiębiorstwo, które ma status czołowej firmy przewozowej o randze międzynarodowej. Świadczy usługi w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie.

 

 

DPD

To wiodąca marka w Europie, która realizuje zlecenia na przesyłki na szczeblu krajowym oraz zagranicznym. Klientom może zaoferować wiele indywidualnie dedykowanych rozwiązań w zakresie długofalowej współpracy.

Oferty miesiąca

Więcej informacji

E-płatności